Wielu telewidzów reality-show kibicuje Basi i Krystianowi, którzy w programie stworzyli jedną z najtrwalszych par. Jednak internauci zauważyli, iż ich związek mógł nie przetrwać. Jak sprawę komentuje 26-latka? 

Z końcówką lutego rozpoczęła się kolejna edycja Hotelu Paradise, w którym pary walczą o 100 tysięcy złotych. Na przestrzeni tygodni poznaliśmy wielu uczestników. Choć do wielkiego finały jeszcze trochę, to program z każdym kolejnym odcinkiem przysparza widzom coraz to więcej emocji.

Hotel Paradise 3

Basia Pędlowska i Krystian Ferretti połączyli się już w pierwszych odcinkach. 26-latkaw dość szybko opuściła program. Luiza po zdobyciu immunitetu zablokowała Krystiana i tym samym Basia musiała wymeldować się z hotelu. Krystian nie ukrywał żalu, lecz do samego końca wierzył, że jego wybranka powróci do programu i dokładnie tak się stało. Podczas jednego z Rajskich Rozdań Basia ponownie zameldowała się w hotelu.

Niemniej jednak internauci zauważyli, że Basia nie pokazuje się już u boku swojego programowego partnera. Czy oznacza to koniec ich zażyłej relacji? Co ma do powiedzenia na ten temat 26-latka?

Co łączy Basię i Krystiana?

Oglądając program niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć zarówno z ust Krystiana, jak i Basi, że chcą kontynuować ten związek po powrocie do kraju. Choć program nadal jest emitowany, to jego uczestnicy są już od jakiegoś czasu w Polsce. Internauci podejrzewają, że związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Jak na to zareagowała 26-latka?

https://www.instagram.com/p/COdmX9ALBmZ/

„Widać, że z Krystianem nawet nie masz kontaktu a nam wkręcasz coś innego…”– napisał wzburzona internauta.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Jak podkreśliła uczestniczka reality-show, nie zamierza się tłumaczyć:

Mamy kontakt z Krystianem i to jest nasza wyłączna sprawa tak naprawdę, a po drugie nie siedzę non-stop na Instagramie i nie wszystko musi się wyświetlać tak od razu. To, że nie polajkuje czegoś to jest tak straszne, że od razu powinnam się iść powiesić?

Pozostaje nam jedynie czekać do końca programu. Być może to właśnie wtedy dowiemy się co tak naprawdę łączy tę dwójkę. Ta para ma mnóstwo fanów, którzy trzymają za nich kciuki!

Jak myślicie, czy Basia i Krystian kontynuują swój namiętny związek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj