Agata Młynarska wróciła z Hiszpanii, o powrocie zadecydował zły stan zdrowia dziennikarki. Przewlekła choroba utrudnia jej codzienne funkcjonowanie.

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Prywatnie Młynarska jest szczęśliwą żoną, ma czworo dzieci, dwóch synów z pierwszego małżeństwa oraz dwie dziewczynki z domu dziecka. Niestety w życiu Agaty pojawiła się poważna choroba, która bardzo komplikuje jej codzienne funkcjonowanie. Mowa o chorobie Leśniewskiego-Crohna, zaliczanej do nieswoistych zapaleń jelit. To właśnie z powodu stanu zdrowia dziennikarka porzuciła życie w Hiszpanii i zmuszona była wrócić do Polski.

Agata Młynarska musiała wrócić do Polski

Agata Młynarska wyznała, że wróciła do Polski z powodów zdrowotnych.

“Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać” – możemy przeczytać w “Super Expressie”.

Stan zdrowia Młynarskiej zdaje się mocno pogarszać.

“Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował” – wyznała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj