Magda Gessler jest legendą polskiej gastronomii. Życie restauratorki jest pełne niesamowitych historii, ale los nie szczędził jej również  tragicznych momentów. Nic dziwnego, że sfilmowaniem jej historii interesują się  producenci.


Wiadomo, że więcej sekretów z życia sama Magda Gessler dowiemy się czytając autobiografię, która będzie miała swoją premierę w czerwcu. Restauratorka wyznała na Instagramie, że jest już kilku filmowców, którzy „biją się” o prawa do ekranizacji życia celebrytki.

Filmowa biografia Gessler

Burza blond loków, cięty riposta i osobowość kolorowego ptaka. Magdy Gessler niezmiennie, od lat na świeczniku. Największą sławę zyskała za sprawą programu “Kuchenne rewolucje”. Na Instagramie obserwuje ją 1,1 mln użytkowników. To właśnie tam zasugerowała, że jej autobiografia może zostać sfilmowana.

“Kochana rodzina., przyjaciele, co powiedzą o mnie?? czy moje życie to film ?? Niedługo zobaczycie!!!” – czytamy pod jednym ze zdjęć opublikowanym na Instagramie.

W innym zadała pytanie fanom, kto mógłby ją zagrać, sugerując.. Gerarda Depardieu. Internauci proponowali:  Joannę Liszowską, Elżbietę Romanowską, Glen Close, Meryl Streep i Larę Gessler.
“Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczuć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania” – wyjawia w filmiku na Instagramie.
W kolejnym dodaje: “Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj