Elena Tsagrinou 26-letnia reprezentantka Cypru podczas tegorocznego konkursu Eurowizji w Rotterdamie zaliczyła faux pas. Znana z kontrowersji wokalistka reprezentująca młode pokolenie w trakcie pobytu w Holandii zaliczyła gigantyczną wtopę!

Elena Tsagrinou, uczestniczka reprezentująca Cypr na tegorocznej Eurowizji, od początku budziła wiele kontrowersji. W konkursowej piosence artystki  “El diablo” wiele osób dopatrzyło się plagiatu! Niektórzy uważają, że do kubek w kubek przypomina “Bad Romance” Lady Gagi.

Prócz tego, wielu rodaków Eleny krytykuje singiel za jawne obrażanie ich uczuć religijnych.   Wręcz domagali się cofnięcia udziału Tsagrinou w europejskim konkursie muzycznym!

Wiadome jest jednak, iż młoda wokalistka wystąpi w Rotterdamie i ma duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca.

Elena Tsagrinou – kto to?

Elena pochodzi z Aten i jest doskonale znana na Cyprze oraz w Grecji. Dziewczyna wystąpiła w jednej z krajowych edycji “Mam talent”, czemu zawdzięcza popularność. Później dołączyła do zespołu OtherView. Po kilku latach zdecydowała się na zmianę i rozpoczęła solową karierę.

Eurowizja 2021: Elena Tsagrinou zaliczyła wpadkę

Młoda wokalistka pojawiła się na turkusowym dywanie w Rotterdamie. 26-latka zaprezentowała się w ekstrawaganckiej długiej sukni z głębokim dekoltem i wcięciem. Kreacja ta przysporzyła jej kilku problemów. 26-latka zaliczyła ogromną wpadkę! Niestety gdy przechadzała się dość żwawym krokiem, wszyscy zgromadzeni mieli przyjemność zobaczyć jej bieliznę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj