Rafał Brzozowski z racji wykrycia koronawirusa u jednego z delegatów polskiego zespołu nie pojawił się na otwarciu imprezy. Polak nie marnuje czasu i wykorzystuje swoje zawieszenie na tworzenie filmików w social mediach.

Eurowizja 2021 to gorący temat w ostatnich dniach. 18 maja o godzinie 21:00 miał miejsce pierwszy półfinał imprezy, w którym zaprezentowało się 16 krajów. Z powodu wykrycia koronawirus u jednego z członków polskiej ekipy, Rafał był zmuszony do oczekiwania na dalsze testy. Reprezentant Polski nie marnuje ani jednej chwili w Rotterdamie.

Polak nie traci czasu i stara się poprawić nie najlepsze notowania, które rokują bukmacherzy. Piosenkarz, który z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z polskich delegatów nie mógł pojawić się na oficjalnych próbach. Postanowił przeznaczyć ten czas na promocję w social mediach. Z pomocą przyszedł oficjalny profil Eurowizji na TikToku.

https://www.tiktok.com/embed/v2/6961384835067727109?lang=pl-pl

Rafał Brzozowski jako Conchita Wurst

“Cześć, jestem Rafał z Polski, reprezentuję w tym roku mój kraj. Biało-czerwony to kolor naszej flagi. Jestem taki szczęśliwy, a jeśli wygramy ten konkurs, to o mój Boże, wyobrażacie sobie, co się będzie działo?!” – opowiadał Rafał Brzozowski na TikToku .

W innym filmiku Polak zaprezentował się w niecodziennej odsłonie i przebrał się za Conchitę Wurst.

“Ja jako Conchita? Widzicie to, potraficie to sobie wyobrazić?!” – dopytywał na zamieszczonym filmiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj