Elżbieta Zapendowska w rozmowie wyraziła swoją opinię o występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. “… z tą piosenką nie miał żadnych szans”.

Elżbieta Zapendowska jeden z największych autorytetów w branży muzycznej. Jest znaną specjalistką od emisji głosu. Mogliśmy ją spotkać w programach takich jak “Idol” czy “Must Be The Music”. Elżbieta Zapendowska już przed Eurowizją negatywnie wypowiadała się o piosence Rafała Brzozowskiego.

Zapendowska o występie Rafała Brzozowskiego

W szczerym wywiadzie z Plejadą Zapendowska wyznała, że polski reprezentant podczas Eurowizji 2021 nie miał większych szans na zajęcie wysokiego miejsca.

“Tak jak wcześniej mówiłam, ten wokalista z tą piosenką nie miał żadnych szans na to, żeby dostać się do finału Eurowizji 2021. Na Eurowizji nie ma wybitnego poziomu, jednak jest kilka interesujących osób i to one powinny wygrać” – wyjawiła.

Dalej podkreśliła, że nasze niepowodzenia na Eurowizji mają długą tradycję. “Od lat nie udaje nam się trafić ani repertuarowo, ani osobowościowo” – skomentowała.

“Zapamiętałam interesującą dziewczynę, która reprezentowała Grecję, było kilka nowocześniejszych utworów, które bardzo mi się podobały, ale w pierwszej części półfinałów nie widziałam zdecydowanego faworyta” – szczerze wyznała Elżbieta Zapendowska.

Według muzycznego autorytetu byli lepsi kandydaci na reprezentanta Polski w tegorocznym konkursie. Elżbieta Zapendowska wymieniła między innymi Alicję Szemplińską.

“Chociażby Alicja Szemplińska ma bardzo interesującą barwę głosu, co prawda ma inne problemy, ale wydaje mi się, że byłby to zdecydowanie lepszy wybór. Na pewno miałaby większe szanse niż Rafał Brzozowski” – wyjawiła dziennikarzowi  Plejady.

Pani Elżbieta podkreśliła, że Rafał Brzozowski może podobać się niektórym osobom, ale nie można nazwać go artystą.

“Rafał Brzozowski to taki śpiewający chłopczyk, przymilający się do tłumów kobiet. To jest taki piosenkarzyk, trochę plastikowy, trochę ładniuchny, taki cukiereczek. On jest piosenkarzem i może się to komuś podobać, ale nie jest artystą” – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj