Lidl zaskakuje fantastyczną promocją. Dziś, 13 maja klienci  mogą odebrać pewien produkt zupełnie za darmo. Jest w tym jednak mały haczyk.

Sezon grillowy rozpoczął się pełną parą, a wiadomo, że idealnym dodatkiem do grilla jest pewien alkoholowy trunek, dlatego Lidl wystartował z kolejną promocję. Piwosze z pewnością skorzystają z tej kuszącej promocji.

Darmowe piwo w Lidlowej ofercie

Ta fantastyczna oferta dotyczy jedynie piwa w puszcze o minimalnej pojemności, a mowa tu o 0,33 litra. Promocja będzie obowiązywała na jedno piwo za darmo po aktywacji kuponu w aplikacji Lidl Plus.

Następnie należy zgłosić się do kasy z trzema puszkami Perlenbachera. To właśnie ten konkretny trunek można zdobyć w sklepie zupełnie za darmo. Gdy już spełnimy wszystkie wspomniane warunki, okazuje się, że zapłacimy tylko za dwie puszki, a trzecią dostajemy za darmo.

Wspomniana wcześniej sieć sklepów już wcześniej uraczyła nas inną promocją na piwo w majówkę. To właśnie wtedy klienci wychodzili ze zgrzewkami piwa. Teraz promocja dotyczy tylko jednej darmowej puszki piwa, na dwie w pełnej cenie. Piwosze, zapewne będą zadowoleni z takiego rozpoczęcia nadchodzącego weekendu. Niestety patrząc na nadchodzącą pogodę, nie będą oni mogli zorganizować weekendowego grilla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj