Dramat Roksany Węgiel! Gwiazda postawiła na szczere wyznanie. “Już nie daję rady” – stwierdziła. 

Dramat Roksany Węgiel! Roksanę zna już chyba każdy. Od kiedy udało jej się wygrać Eurowizję dla dzieci jest na ustach wszystkich. Po wygranym konkursie gwiazda nagrała mnóstwo piosenek oraz teledysków, wydała nawet debiutancką płytę. Jak się okazuje nie wszystko było takie kolorowe. Gwiazda i jej mama zdecydowały się na szczere wyznanie. “Już nie daję rady” -stwierdziła Roksana Węgiel.

Dramat Roksany Węgiel

Roksana Węgiel i jej mama udzieliły szczerego wywiadu, w którym wyznały, że 16-latka nie udźwignęła ciężaru sławy i wszystko niszczyło ją od środka. Nie umiała sobie poradzić także z hejtem, który pojawiał się na każdym kroku.

Po czasie wszystko wracało jak bumerang, w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach. Przychodził kryzys i nagle Roksana odreagowywała słowa, które o sobie usłyszała. Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat 

-powiedziała mama Roksany Węgiel.

Z kolei Roksana Węgiel przyznała, że niejedna dorosła osoba nie byłaby w stanie tego udźwignąć. Dodała, że oczekiwania fanów i współpracowników były tak ogromne, że czasem nie dawała rady temu podołać.

Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem. Na szczęście rodzice byli przy mnie i widzieli, co się ze mną dzieje. Oni zawsze mnie wspierają

-stwierdziła Roksana.

Na szczęście Roksana Węgiel miała przy sobie kochających rodziców, którzy pomogli jej w trudnych chwilach. Teraz już wszystko wróciło do normy.

Co sądzicie na temat słów Roksany Węgiel i jej mamy? Jesteście zaskoczeni tym szczerym wyznaniem?

ZOBACZ TAKŻE: Refleksyjny post Dawida Podsiadło. Opublikował go w dniu swoich 28 urodziny

ZOBACZ TAKŻE: To nagranie wywołało poruszenie! Cudowny widok nad Rzymem? Sprawie ma przyglądać się Watykan [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj