Dramat Julii Wieniawy! Zasmucona gwiazda młodego pokolenia pyta fanów: “Czy da się to jakoś zmienić?”

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych, młodych osób w polskim show biznesie. Pomimo swojego młodego wieku osiągnęła naprawdę wiele. Gwiazda śpiewa, gra w filmach i bierze udział w różnego typu programach rozrywkowych. Wszystko o czym pewnie marzyłby każdy z nas. Właśnie jednak rozegrał się pewien dramat Julii Wieniawy. Zasmucona piosenkarka i aktorka pyta swoich fanów: “Czy da się to jakoś zmienić?” O co dokładnie chodzi?

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE zdjęcie Julii Wieniawy! Nie można oderwać wzroku

Dramat Julii Wieniawy! Co się stało? 

Julia Wieniawa podzieliła się ostatnio z fanami swoim dramatem. Pod swoim wczorajszym instastory rozpaczała, że na Wikipedii w biografii od niej ktoś dodał jej zdaniem jej najgorsze zdjęcie. Zapytała swoich fanów jak można to zmienić i poprosiła ich o to aby jeżeli mogą po prostu to zmienili.

Ja pie*dzielę. Dlaczego na Wikipedii jest moje najgorsze zdjęcie, z najgorszych moich czasów EVER?! Nie wiem kto pisał moje bio na Wikipedii, bo to nie byłam ja

-mogliśmy usłyszeć w jej filmie na Instagramie.

To jednak nie wszystko.

Kto dodał to najgorsze zdjęcie na świecie? Powiedzcie mi, czy da to się jakoś zmienić? Albo czy któreś z was mogłoby to jakoś zmienić? Please!

-dodała gwiazdka.

Jak widać zdjęcie Julii Wieniawy na wikipedii już zostało zmienione.

Myślicie, że było aż tak źle?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj