W tabloidach pojawiła się właśnie informacja o tym, że posiadłość Krzysztofa Krawczyka została sprzedana. Za jaką cenę? Przyprawia ona o zawrót głowy. Zobacz koniecznie. 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka na początku kwietnia 2021 roku była dla wielu Polaków niemałym szokiem. Od czasu jego śmierci w mediach codziennie pojawiały się różne informacje i ciekawostki z jego życia. Rozpoczęła się także batalia sądowa o spadek artysty.

Teraz w mediach pojawiła się informacja na temat sprzedaży domu Krzysztofa Krawczyka. Siostrzenica Ewy Krawczyk, Sylwia wystawiła na domiporta.pl dom w Dalikowie. Ma on 250 metrów, który położony jest na ogromnej działce, która liczy 1800 metrów kwadratowych. W willi znajdują się:  sypialnie, łazienki, pralnia i garderoba. Wyposażona jest także w nowoczesny system fotowoltaiczny, solar do podgrzewania wody, jak i również nowoczesny piec na ekogroszek. Jest to cicha okolica, gdyż willa znajduje się blisko lasu.

Dom Krawczyka został sprzedany. Cena przyprawia o zawrót głowy 

Jak się można spodziewać dom Krzysztofa Krawczyka sprzedany został za sporą sumę.  Został wyceniony na 1 350 000 złotych. Dziennikarze nie wiedzą jednak za ile ostatecznie sprzedano dom. Jego cena mogła być także zaniżona.

Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się głosy, że siostrzenica Ewy Krawczyk sprzedaje dom, aby zamieszkać z Ewą. Sylwia postanowiła w jednym z wywiadów skomentować te spekulacje.

Owszem, sprzedaję dom, ale na pewno nie przeprowadzam się do Ewy Krawczyk. To są informacje wyssane z palca. Na pewno też nie sprzedaję domu, bo nie mam za co żyć po śmierci Krzysztofa. Już wcześniej nie występowałam w jego zespole. Prowadzę własną działalność gospodarczą, pracuję na swój własny rachunek i nie potrzebuję pieniędzy po Krzysztofie Krawczyku. Decyzja o sprzedaży domu to moja osobista sprawa

-powiedziała Sylwia w rozmowie z portalem Fakt.pl.

A Wy co sądzicie na temat ceny za dom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj