Czy Doda zmieni zawód? Właśnie debiutuje w zupełnie nowej roli! O co chodzi?

Piosenkarka pojawi się w najbliższym wydaniu programu „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”. W jakiej roli ją zobaczymy?

– Piosenkarka, producentka filmowa – kontrowersyjna osobowość showbiznesu – Doda! Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy w niedzielę, 2 maja o godzinie 20:00 w Polsacie – reklamuje stacja.

Zobacz także: SZOKUJĄCE wyznanie Sylwii z “Gogglebox”! “Pogodziłam się z tym”

Co Doda będzie robiła w kabarecie? Czy planuje zmianę branży? Artystka zadebiutuje w skeczu „Nauki przedmałżeńskie”. Piosenkarce będzie towarzyszył Kabaret Skeczów Męczących.

– Podczas nagrania Doda wzięła udział w quizie z wiedzy internetowej, z którym poradziła sobie wyśmienicie. Udzieliła wywiadu dziennikarkom zaangażowanym – czyli Janinie i Baśce. A także… odgrywała wylosowane motywy filmowe, na specjalnie wylosowanym do tej zabawy instrumencie… a instrumenty były zaskakujące – przekazało biuro prasowe stacji.

Jak Doda poradzi sobie w kabarecie? Piosenkarka świetnie czuje się się na scenie. Ma też do siebie dystans, więc zapewne wypadnie idealnie.

Zobacz także: Jak odebrać ŚWIADECTWO szkolne? Ministerstwo Edukacji wyjaśnia

Czy piosenkarka pozostanie w kabarecie na dłużej? A może to będzie tylko jednorazowy występ? Czas pokaże.

Emisja odcinka już w najbliższą niedzielę o 20:00 w Polsacie. Fani zacierają ręce z radości. Doda na pewno zrobi wielki show!

Fot. Polsat

Źródło: Polsat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj