Dorota Rabczewska znana bardziej jako Doda wrzuciła do sieci zdjęcie, które spowodowało niemałe oburzenie Internautów. Musisz je zobaczyć. 

Dorota Rabczewska znana bardziej jako Doda jest jedną z najbardziej charyzmatycznych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W ostatnim czasie jest o niej bardzo głośno. Już niedługo wyda swój kolejny solowy album. W Internecie od kilku miesięcy pojawiają się także nowe piosenki wraz z teledyskami. Każde osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube. Niedawno Doda pojawiła się także na scenie Miss śpiewając tam dwie piosenki: Fake Love oraz anglojęzyczną wersję Melodia Ta.

Piosenkarka poza działalnością muzyczną zajmuje się także prowadzeniem swoich mediów społecznościowych na Instagramie i Facebooku. Dziennie dodaje tam nowe zdjęcia czy filmy. Ostatnio zszokowała wszystkich dodając, pewne szokujące zdjęcie. Przywitała w specyficzny sposób nowych obserwatorów jej Instagrama.

Ponad 2 MILIONY wyświetleń w 2 tygodnie😲 singla „melodia ta” to najwspanialsza nagroda dla mnie ❤️❤️Witam również nowych followersów na moim instagramie 🤗zamiast chlebem i solą..lewym i prawym pośladkiem

-możemy przeczytać w najnowszym poście.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Znalazły się też komentarze negatywne. Niektórym wyraźnie nie spodobało się to zdjęcie.

Z***e czasy, serio… Kiedyś, żeby zobaczyć d**ę kobiety, która się podoba, trzeba było się postarać… Raz wyszło, raz nie. Teraz wystarczy wejść w Internet. Nie widziałeś d**y Dody, wejdź w net… Ale ch***e to jest, serio

-czytamy komentarz napisany przez jednego z użytkowników Instagrama.

Oto zdjęcie:

Myślicie, że przesadziła?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj