Od jakiegoś czasu w mediach głównego nurtu bardzo głośno jest na temat Sławomira Nowaka i jego sprawy. Niemal codziennie prasa rozpisuje się na ten temat. Dziś dowiedzieliśmy się, że Sławomir Nowak nie będzie musiał wpłacać 1 mln złotych. Znamy powód!

Sławomir Nowak, były polityk jak informuje PAP podejrzany jest m.in o przyjmowanie korzyści majątkowych od Wojciecha T., byłego wiceprezesa PGE i Energi za pośrednictwem Leszka K. Zarzuca się mu także, że przyjął  200 tys. zł od byłego prezesa PKN Orlen Dariusza K.

Teraz sprawa Sławomira Nowaka jest na ustach większości Polaków. Dziś media poinformowały, że nie musi wpłacać 1 mln złotych kaucji. Taką decyzję podjął sąd Okręgowy w Warszawie. Wpłacenie kaucji wstrzymane zostało do czasu  rozpoznania zażalenia Prokuratury przez warszawski Sąd Apelacyjny.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle wynosi najwyższa emerytura w Polsce! Kwota zwala z nóg.

“Postanowieniem z dnia 21 kwietnia 2021 r. sąd wstrzymał wykonanie powyższego postanowienia w zakresie dotyczącym poręczenia majątkowego do czasu rozpoznania zażalenia Prokuratury przez Sąd Apelacyjny w Warszawie”

-poinformowała Polska Agencja Prasowa.

Prokuratura jednak boi się.

“(…) decyzja sądu stwarza bardzo duże zagrożenie dla prawidłowego biegu postępowania przede wszystkim poprzez stworzenie podejrzanemu możliwości ucieczki z kraju, a także umożliwienie mu mataczenia”

-powiedziała prok. Aleksandra Skrzyniarz, która jest rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jaka jest Wasza opinia na temat sprawy Sławomira Nowaka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj