Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej znanych artystek w Polsce. Teraz postanowiła ujawnić całą prawdę o sobie. Co dokładnie powiedziała? 

Agnieszka Chylińska jest znaną wszystkim polską piosenkarką, która ma za sobą mnóstwo hitów i wiele teledysków. Przez długi czas zasiadała także w jury w programie “Mam talent.”

ZOBACZ TAKŻE: Wzruszające zdjęcie Pauliny Sykut-Jeżyny! POKAZAŁA córkę!

Chylińska postanowiła ostatnio ujawnić całą prawdę o sobie i chyba nikt się tego nie spodziewał. Na swojego Facebooka dodała swoje zdjęcie z 20-stych urodzin. W opisie ujawniła jednak pewną prawdę.

Czasem zastanawiam się, jaka i kim byłabym dzisiaj, gdybym posłuchała rodziców, innych. Co by było ze mną, gdybym uległa żądaniom i roszczeniom, które słyszałam na każdym etapie swojej drogi, gdy znowu pojawiało się nowe skrzyżowanie i trzeba było samodzielnie zdecydować, a potem wziąć za swoją decyzję odpowiedzialność, nie obwiniając przy tym nikogo i niczego, gdy coś poszło nie tak

-napisała Chylińska.

Wyznała też, że czasem czuła się okropnie i nie miała nikogo z kim mogłaby się tym podzielić.

Nie miałam przy sobie coachów, trenerów personalnych ani psychologa. Po każdej porażce, rozczarowaniu zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie

-dodała.

Zaznaczyła, że pomimo iż kariera popsuła jej życie nastolatki nie żałuje niczego.

Spodziewaliście się po Agnieszce Chylińskiej tak szczerych wyznań?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj