Tyler Wesley jest młodym dzielnym chłopakiem, który udowodnił, że determinacją i ciężką pracą można dokonać coś z pozoru niemożliwego. Po okresie 9 lat, udało mu się ponownie stanąć o własnych siłach.

 

 

Spokojne życie młodego Tylera Wesleya wywróciło się do góry nogami, kiedy uległ poważnemu wypadkowi. W 2012 roku stan młodzieńca był na tyle poważny, że lekarze dawali mu dosłownie 1% szans na to, że kiedykolwiek stanie o własnych siłach. Paraliż od ramion w dół, był dla chłopaka nie lada wyzwaniem. Ten jednak nie zamierzał się poddawać i przez wiele lat ciężko pracował, aby móc samemu stanąć o własnych nogach.

 

 

Chłopak od wielu lat relacjonował swoje postępy w mediach społecznościowych. Ostatnie zamieszczone przez młodzieńca nagranie, podbiło serca wielu Internautów. “9 lat temu dawano mu 1 proc. szans na ponowne chodzenie” – pisze Wesley w jednym z najnowszych nagrań. Widać na nim jak nastolatek samodzielnie wstaje z wózka i o własnych siłach pokonuje pewien dystans. Wideo zyskało w Internecie sporą popularność i zapewne stało się dla wielu inspiracją.

 

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: Twitter – Tyler Wesley

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj