Popularna blogerka podzieliła się na TikToku, kwotą jaką wydała na czterodniowy pobyt w Tatrach. Kwota mocno zaskoczyła. 

Aga Testuje to dość popularny profil na TikToku. Autorka publikuje tam przepisy a także testuje restauracje na terenie całej Polski. Teraz odwiedziła stolicę polskich Tatr i podzieliła informacją na temat kosztów wyjazdu.

Autorka na wycieczkę wybrała się najprawdopodniej ze swoim partnerem. Sam nocleg kosztował ich 3147 złotych – 900 zł w jednym hotelu oraz 2247 zł w innym. Para niespecjalnie oszczędzała.

Dość dużym wydatkiem były także atrakcje, za wizytę w zoo para zapłaciła 70 złotych, 900 złotych kosztował ich helikopter a 300 złotych za kulig. Jazda na nartach? 400 złotych. Ponadto „Aga testuje” wraz z partnerem wybrała się na spacer, który kosztował 170 złotych a także zapragnęli wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Koszt? 258 złotych. Na jedzenie w restauracjach tiktokerka przeznaczyła 1600 złotych.

Łącznie czterodniowy pobyt w Zakopanem kosztował parę 7408 złotych. Publikacja tiktokerki wywołała lawinę komentarzy. Wiele osób przeraziła wysokość cen, z kolei inni twierdzili, że kobieta pokazuje tylko miejsca o wysokim standardzie, co musi wiązać się z wyższymi cenami.

https://vm.tiktok.com/ZMLRNsUNp/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj