Dziś rano w mediach pojawiła się bardzo smutna informacja. Okazało się, że Bronisław Cieślak nie żyje. Znamy przyczynę śmierci!

Dziś rano media obiegła informacja, że Bronisław Cieślak nie żyje. Jako pierwszy poinformował o tym TVN24. Był jednym z najbardziej znanych, polskich gwiazd. Był jednym z najbardziej lubianych aktorów. Większość kojarzyła go z kultowego serialu “07 zgłoś się.” Występował również w serialu “Malanowski i partnerzy” na Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT syna Krawczyka! Pojawiły się ZASKAKUJĄCE informacje

Bronisław Cieślak nie żyje. Znamy przyczynę śmierci 

Jeszcze w 2018 roku aktor poinformował, że udało mu się wygrać z rakiem prostaty. Na wiadomość o chorobie podchodził ze spokojem. Później wyznał, że dawno nie robił badań kontrolnych. Kiedy tylko się na to zdecydował okazało się, że wynik był bardzo niepokojący.

Ja dosyć długo nie kontrolowałem tego PSA, jak sprawdzałem to był w górnych granicach normy, a potem nie miałem czasu by się tym zająć. Życie. Jak we wrześniu, 25 miesięcy temu zrobiłem badania, to ten mój „pies”, jak mówią spece od prostaty był już bardzo wysoki. Wynik był niepokojący

-mówił Cieślak w jednym z wywiadów.

Pomimo, że przeszedł chemioterapię, radioterapię oraz operację choroba nie dała za wygraną.

Bronisław Cieślak nie żyje

Kim był? Urodził się  8 października 1943 roku. Na małym ekranie zadebiutował rolą w serialu “Znaki szczególne.” Pod koniec lat 60. pracował jako dziennikarz w Polskim Radiu. Największą sławę przyniosła mu rola w serialu “07 zgłoś się.”

Zajmował się także polityką. Był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Później współpracował z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Uzyskał też mandat poselski w 1997 i 2001 roku.

Informacje o jego śmierci pojawiły się dzisiaj. Aktor miał 77 lat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj