To atakuje ozdrowieńców! Czarny grzyb rozprzestrzenia się błyskawicznie. 

Od jakiegoś czasu bardzo dużo mówi się na temat epidemii koronawirusa. Nie ma dnia, aby media masowego przekazu nie napisały ani jednego artykułu na temat COVID-19. Teraz pojawiły się nowe, szokujące informacje. To atakuje ozdrowieńców! Czarny grzyb rozprzestrzenia się błyskawicznie. O co dokładnie chodzi?

To atakuje ozdrowieńców! Czarny grzyb rozprzestrzenia się

Takie informacje mogą mocno zaskoczyć opinię publiczną. Indie zmagają się z nową, bardzo groźną chorobą. Nazywa się “czarny grzyb” i atakuje głównie osoby, które przeszły zakażenie koronawirusem.

Należy raportować wszystkie przypadki choroby, wykrywane zarówno przez rządowe jak i prywatne placówki medyczne. Służba zdrowia oraz uczelnie medyczne będą prowadzić badania przesiewowe, w celu wczesnego diagnozowania i leczenia mukormykozy

-takie informacje pojawiły się na oficjalnej stronie indyjskiego ministerstwa.

Czym jest mukormykoza? 

Mukormykoza poważnie wpływa na zatoki, mózg, płuca, a także zagraża życiu – tym bardziej jeżeli ktoś choruje na cukrzycę lub jego odporność jest obniżona. Najgorsze w niej jest to, iż wielu pacjentów przybywa na leczenie za późno. Wtedy też choroba zdąży się już rozprzestrzenić w organizmie. Z jej powodu można nawet stracić wzrok.

Jaka jest przyczyna występowania?

Według naukowców przyczyną najprawdopodobniej są sterydy podawane ludziom chorym na COVID-19.

Co o tym sądzicie? Jesteście przerażeni taką informacją?

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski wspomina związek z Mandaryną. Wyjawił jakie były ich zarobki…

ZOBACZ TAKŻE: Przeróbka hitu z lat 80-tych podbiła serca internautów! [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj