18-letnia Agnieszka regularnie chodzi na imprezy. Ma chłopaka, twierdzi, że go kocha, ale często spotyka się z innymi mężczyznami.

-Mam 18 lat i swoje potrzeby. Owszem, mój chłopak jest super. Dba o mnie, zawsze stara się wspierać, spędzamy razem super czas. Jednak uważam, że jestem za młoda żeby ograniczyć się tylko do jednego partnera seksualnego. Rozgraniczam seks od związku. Z chłopakiem to emocjonalne, z poznanymi facetami – czysto fizyczne.

Chłopak Agnieszki o sytuacji nie wie

Agnieszkę poznajemy podczas jednej z imprez. Zaczyna nam opowiadać swoją historię i prezentować punkt widzenia. Zgrabna brunetka w mini chętnie poznaje nowe osoby i dzieli się swoimi opowieściami.

-To jest tak, że ja później nie chcę żałować, że przez całą młodość miałam tylko jednego partnera seksualnego. Sądzę, że to co robię jest na plus. Ostatecznie się wyszaleję i później będę gotowa być wierną żoną i dobrą kochanką męża. Myślę, że super byłoby być małżeństwem właśnie z obecnym chłopakiem, Filipem.

Dlaczego chłopak Agnieszki nie zna filozofii swojej dziewczyny?

-Myślę, że mógłby tego nie zrozumieć a zależy mi na nim. Dlatego nie mówię, wolę żeby było jak jest, z czasem uznam, że wiem jak to jest z różnymi typami mężczyzn i będę idealną partnerką na resztę życia. Absolutnie nie uważam, że mam problem ze sobą. To moja świadoma decyzja. Nie robię nic złego, sypiam tylko z facetami, z którymi chcę.

Dlaczego Agnieszka to robi?

-Czasem zagaduje naprawdę super facet i wiem, że żyjąc z myślą, że nie spróbowałam, nie mogłabym kochać swojego chłopaka. Ciągnęłoby mnie żeby spróbować, żyłabym tymi myślami. Tak jak jest, jest dobrze. Poznaję faceta, podoba mi się, czasem idę do łóżka tej samej nocy, czasem biorę kontakt i później się spotykamy. Próbuję, poznaję i później będę tylko lepsza dla przyszłego męża dzięki temu. Będę wierna i nie ulegnę pokusom – podsumowuje Agnieszka.

Co sądzicie na ten temat?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj