Szczepionki na koronawirusa są teraz chyba najczęstszym tematem pojawiającym się w mediach masowego przekazu. Ostatnio natomiast pojawiły się pewne szokujące informacje. Czy 500 plus będzie tylko dla zaszczepionych? 

Od jakiegoś czasu cały świat szczepi się szczepionkami przeciwko COVID-19. W mediach masowego przekazu pojawiają się różne informacje na ten temat. Zarówno ze strony osób, którzy twierdzą, że szczepienia są potrzebne, jak i ze strony sceptyków, którzy sądzą, że szczepić się nie powinniśmy.

ZOBACZ TAKŻE: Bez szczepienia nie zrobimy zakupów?! NIEPOKOJĄCE informacje

Ostatnio jednak pojawiła się pewna szokująca informacja. 500 plus tylko dla zaszczepionych? Nie! Zarząd firmy Maspex planuje wypłacić 500 plus wszystkim pracownikom, którzy się zaszczepią. Ma to na celu zachęcić ich do szczepień. Ma być to jednorazowa taka wypłata.

Zarząd firmy podjął decyzję o wypłacie 500 zł dla pracowników, którzy już się zaszczepili oraz zaszczepią się w ramach planowanych szczepień zakładowych lub indywidualnie

-powiedziała Dorota Liszka w wywiadzie dla “Plus Biznesu”.

To jednak nie wszystko.

Traktujemy to jako inwestycję w nasze wspólne bezpieczeństwo. Decyzja o szczepieniu jest dobrowolna i każdy pracownik podejmuje ją osobiście 

-zaznaczyła Liszka.

Na razie nie podano informacji kiedy pracownicy firm zostaną zaszczepieni. Wiadomo jedynie, że zapisy rozpoczynają się od 3 maja.

Myślicie, że to dobry sposób aby zachęcić kogoś do zaszczepienia się?

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj